Zaposleni

Ime in priimek zaposlenega

Neposredno vzgojno-izobraževalno delo

Elektronska pošta

France Absec   

strokovni moduli, kmetijstvo, praktični pouk, PUD

france.absec@grm-nm.si

Iztok Adamčič

športna vzgoja, razrednik

iztok.adamcic@grm-nm.si

Irena Avsenik

svetovalna delavka

irena.avsenik@grm-nm.si

Andreja Bartolj Bele

strokovni moduli, praktični pouk, PUD

andreja.bartolj.bele@grm-nm.si
Miha Cesar

praktični pouk, PUD

miha.cesar@grm-nm.si

Jožica Cerovšek

nemščina

jozica.cerovsek@grm-nm.si

Zvijezdana Cujnik

angleščina, razredničarka

zvijezdana.cujnik@grm-nm.si

Barbara Činkole

strokovni moduli, praktični pouk, PUD, razredničarka

barbara.cinkole@grm-nm.si

Alenka Divjak

angleščina

alenka.divjak@grm-nm.si

Marica Drmaž

praktični pouk, PUD

marica.drmaz@grm-nm.si

Darinka Drmaž Lavrič

biologija

darinka.drmaz.lavric@grm-nm.si

Darja Francekovič

strokovni moduli, organizatorica praktičnega pouka in PUD-a

darja.francekovic@grm-nm.si

Teja Franko

Informatika, matematika

teja.franko@grm-nm.si

Nina Gerjevič

laborantka

nina.gerjevic@grm-nm.si

Sonja Golob

angleščina, razredničarka

sonja.golob@grm-nm.si

Anton Goršin

strokovni moduli, praktični pouk, PUD

anton.gorsin@grm-nm.si

Jana Goršin Fabjan

biotehnologija, laboratorijske vaje

jana.gorsin.fabjan@grm-nm.si

Vida Hlebec

ravnateljica

vida.hlebec@grm-nm.si

Damjana Hosta

strokovni moduli, praktični pouk, PUD

damjana.hosta@grm-nm.si

Marko Hrastelj

strokovni moduli, praktični pouk, PUD

marko.hrastelj@grm-nm.si

Stanislava Hude

strokovni moduli, praktični pouk, PUD, organizatorica PUD-a, razredničarka

stanislava.hude@grm-nm.si

Božidar Hudoklin

praktični pouk, PUD

bozidar.hudoklin@grm-nm.si

Katja Ilc

matematika, razredničarka

katja.ilc@grm-nm.si

Franc Jarc

svetovalni delavec za koordinacijo dela z dijaki s posebnimi potrebami ter izvajalec dodatne strokovne pomoči

franc.jarc@grm-nm.si

Nina Jarc

geografija

nina.jarc@grm-nm.si

Katja Junc

strokovni moduli, praktični pouk, PUD, razredničarka

katja.junc@grm-nm.si

Gregor Kastelic

slovenščina, razrednik

gregor.kastelic@grm-nm.si

Marjana Kos

pomočnica ravnateljice, strokovni moduli

marjana.kos@grm-nm.si

Drago Košak

strokovni moduli, praktični pouk, PUD

drago.kosak@grm-nm.si

Helena J. Košmerlj

praktični pouk, PUD, razredničarka

helena.j.kosmerlj@grm-nm.si

Martina Kralj

strokovni moduli

martina.kralj@grm-nm.si

Zdravka Križman

slovenščina, strokovni moduli, razredničarka

zdravka.krizman@grm-nm.si

Peter Kuhar

strokovni moduli, praktični pouk, PUD

peter.kuhar@grm-nm.si

Irena Kurajić

biotehnologija, laboratorijske vaje

irena.kurajic@grm-nm.si

Renata Kus Pisek

zgodovina, družboslovje, strokovni moduli, razredničarka

renata.kus.pisek@grm-nm.si

Tanja Loparec

izvajalka dodatne strokovne pomoči

tanja.loparec@grm-nm.si

Jože Luštek

praktični pouk, PUD

joze.lustek@grm-nm.si

Matjaž Mavsar

praktični pouk, PUD

matjaz.mavsar@grm-nm.si

Tatjana Mavsar

slovenščina, razredničarka

tatjana.mavsar@grm-nm.si

Jožica Medle

likovna umetnost, strokovni moduli in praktični pouk

jozica.medle@grm-nm.si

Urška Mihelič

matematika, razredničarka

urska.mihelic@grm-nm.si

Anica Možina

knjižničarka

anica.mozina@grm-nm.si

Sabina Nemanič

strokovni moduli, praktični pouk, PUD

sabina.nemanic@grm-nm.si

Luka Novak

fizika

luka.novak@grm-nm.si

Urška Ogrinc

biologija

urska.ogrinc@grm-nm.si

Mateja Okleščen

kemija, naravoslovje, strokovni moduli, praktični pouk, organizatorica PUD-a, razredničarka

mateja.oklescen@grm-nm.si

Anica Pezdirc

strokovni moduli

anica.pezdirc@grm-nm.si

Rebeka Pirnar

angleščina, razredničarka

rebeka.pirnar@grm-nm.si

Mateja Prus

strokovni moduli, kmetijstvo, praktični pouk, PUD

mateja.prus@grm-nm.si

Boštjan Punčuh

matematika, strokovni moduli, izvajalec dodatne strokovne pomoči, razrednik

bostjan.puncuh@grm-nm.si

Tatjana Ravnih

praktični pouk, PUD

tatjana.ravnih@grm-nm.si

Alojz Rogelj

strokovni moduli, praktični pouk, PUD

alojz.rogelj@grm-nm.si

Nataša Sovič Kirm

nemščina

natasa.sovic.kirm@grm-nm.si

Damir Škerl

športna vzgoja, razrednik

damir.skerl@grm-nm.si

Gabrijela Šturm

slovenščina, razredničarka

gabrijela.sturm@grm-nm.si

Urška Trobec

strokovni moduli, praktični pouk, PUD

urska.trobec@grm-nm.si

Marija Turk

praktični pouk, PUD

marija.turk@grm-nm.si

Matjaž Turk

praktični pouk, PUD

matjaz.turk@grm-nm.si

Mitja Turk

zgodovina, družboslovje, razrednik

mitja.turk@grm-nm.si

Jerneja Ucman              

strokovni moduli, praktični pouk, PUD, razredničarka

jerneja.ucman@grm-nm.si

Neva Vrčko Novak

slovenščina, sociologija, razredničarka

neva.vrcko.novak@grm-nm.si

Mojca Vrečer

matematika, razredničarka

mojca.vrecer@grm-nm.si
Marija Zagorc

psihologija

marija.zagorc@grm-nm.si

Stanislava Zagorc

praktični pouk, PUD

stanislava.zagorc@grm-nm.si

Matej Zobec

strokovni moduli, praktični pouk, PUD, razrednik

matej.zobec@grm-nm.si

Andrej Zoran

športna vzgoja

andrej.zoran@grm-nm.si
Matej Zore

praktični pouk, PUD

matej.zore@grm-nm.si

Vojka Zupančič

kemija, laboratorijske vaje, razredničarka

vojka.zupancic@grm-nm.si

Zaposleni opravljajo tudi ostale naloge, ki se pojavljajo med letom po nalogu nadrejenih in so opredeljene v iLDN.