Razpored izpitov za zaključne letnike 2021

RAZPORED IZPITOV - dodatni spomladanski izpitni rok 2021

(TG, SSI, PTI)

 

Ponedeljek, 24. 5. 2021, 9.10

Prostor:  R3

Predmet:  SLOVENŠČINA - pisno

Nadzorni učitelj: S. Golob

 

Ponedeljek, 24. 5. 2021, 13.45

Prostor:  R1

Predmet:  SLOVENŠČINA – ustno

Izpitna komisija: T. Mavsar, G. Kastelic, R. Kus Pisek

 

Torek, 25. 5. 2021, 9.10

Prostor:  R3

Predmet:  MATEMATIKA - pisno

Nadzorni učitelj: K. Ilc

 

Torek, 25. 5. 2021, 13.45

Prostor:  R1

Predmet:  MATEMATIKA – ustno

Izpitna komisija: U. Mihelič, K. Ilc, Z. Cujnik

 

Torek, 25. 5. 2021, 14.15

Prostor:  IP

Predmet:  MATEMATIKA – ustno

Izpitna komisija: M. Vrečer, K. Ilc, Z. Cujnik

 

 

 

RAZPORED IZPITOV - spomladanski izpitni rok 2021

(SPI, NPI)

 

Četrtek, 27. 5. 2021, 7.30

Prostor:  P3

Predmet:  SLOVENŠČINA - pisno

Nadzorni učitelj: T. Mavsar

 

Četrtek, 27. 5. 2021, 10.15

Prostor:  P3

Predmet:  SLOVENŠČINA – ustno

Izpitna komisija: T. Mavsar, G. Kastelic, Z. Cujnik

 

Torek, 1. 6. 2021, 9.10

Prostor:  R3

Predmet:  MATEMATIKA - pisno

Nadzorni učitelj: K. Ilc

 

Torek, 1. 6. 2021, 13.45

Prostor:  R1

Predmet:  MATEMATIKA – ustno

Izpitna komisija: B. Punčuh, K. Ilc, D. Košak

 

Torek, 1. 6. 2021, 14.15

Prostor:  IP

Modul:  OSNOVE PODJETNIŠTVA IN PRODAJE

Izpitna komisija: A. Pezdirc, P. Kuhar, D. Košak

 

Torek, 1. 6. 2021, 14.30

Prostor:  IP

Modul:  VZDRŽEVANJE IN SERVISIRANJE STROJEV ZA NANOS FFS

Izpitna komisija: P. Kuhar, A. Pezdirc, D. Košak

 

Četrtek, 3. 6. 2021, 10.15

Prostor:  R3

Predmet:  ANGLEŠČINA - pisno

Nadzorni učitelj: Z. Cujnik

 

Četrtek, 3. 6. 2021, 12.45

Prostor:  R3

Predmet:  ANGLEŠČINA – ustno

Izpitna komisija: Z. Cujnik, A. Divjak, N. Jarc

 

Četrtek, 3. 6. 2021, 13.45

Prostor:  IP

Modul:  NAPRAVA TRAJNEGA NASADA

Izpitna komisija: M. Prus, F. Absec, I. Adamčič

 

PRAKTIČNO USPOSABLJENJE Z DELOM

Dokazila o opravljenih obveznostih oddajte do srede, 2. 6. 2021, do 8.00 ure, organizatorjem PUD-a.