|   DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA

Koledar dogodkov
P T S Č P S N
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
ERASMUS
PRIJATELJI - POVEZAVE

MENTORJI.SI
AGRA - kmetijsko-živilski sejem
www.facebook.com/grmnm

Nahajate se tukaj

    Šolske komisije

    Splošna matura

    Na podlagi Zakona o maturi (Ur. list RS, št. 1/07) in na podlagi 11. člena Pravilnika o splošni maturi (Uradni list RS, št. 29/08) je bila imenovana šolska maturitetna komisija za splošno maturo za šolsko leto 2016/2017 v naslednji sestavi:
     
    Predsednica: Vida Hlebec
    Namestnica predsednice: Gabrijela Šturm
    Notranji člani:

    • Sonja Golob
    • Jana Goršin Fabjan
    • Urška Mihelič
    • Mitja Turk
    • Vojka Zupančič
    • Urška Ogrinc

    Tajnik: Gregor Kastelic
     
    Zunanji člani:  Imenuje jih Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport.
     
    Poklicna matura

    Na podlagi Zakona o maturi (Ur. list RS, št. 1/2007) in Pravilnika o poklicni maturi (Ur. list RS, št. 44/2008) je bila imenovana šolska maturitetna komisija za poklicno maturo za šolsko leto 2016/2017 v naslednji sestavi:
     
    Predsednica: Vida Hlebec
    Namestnica predsednice: Darja Francekovič
    Člani: 

    • Neva Vrčko, članica
    • Mateja Okleščen, članica

    Tajnica: Mojca Vrečer
     
    Šolska komisija za zaključni izpit

    Na podlagi 11. člena Pravilnika o zaključnem izpitu (Uradni list RS, št. 56/2008) je bila imenovana šolska komisija za zaključni izpit v nižjem poklicnem in srednjem poklicnem izobraževanju za šolsko leto 2016/2017 v naslednji sestavi:
     
    Predsednica: Vida Hlebec
    Namestnica predsednice: Urška Trobec
     
    Člani:                                 Nadomestni člani:
    Tatjana Mavsar                         Neva Vrčko
    Stanislava Hude                       Marica Drmaž
    Barbara Činkole                        Andreja Bartolj Bele
     
    Tajnica: Anica Pezdirc

    Pritožbena komisija oz. komisija za varstvo pravic

    V skladu z 41. členom Zakona o gimnazijah in 80. členom Zakona o poklicnem in strokovnem izobraževanju Svet zavoda na predlog ravnateljice imenuje pritožbeno komisijo oz. komisijo za varstvo pravic v naslednji sestavi:
     

    Člani: Namestniki:
    Irena Avsenik – predsednica Maja Avsec Skubic
    Marjana Kos Gabrijela Šturm
    Klavdija Giodani (Ekonomska šola) Anica Pezdirc

     
    Komisija za kakovost

    V skladu s 16. členom Zakona o poklicnem in strokovnem izobraževanju Svet zavoda na predlog ravnateljice imenuje komisijo za kakovost, ki spremlja in ugotavlja kakovost vzgojno-izobraževalnega dela.
     

    Člani: Namestniki:
    Mitja Turk – predsednik Tatjana Mavsar
    Renata Kus Pisek Barbara Činkole
    Jure Vončina – predstavnik delodajalcev
    Alojz Kerin – predstavnik delodajalcev
     
    Urška Jelševar – predstavnik dijakov
    Nuša Pirc – predstavnik staršev

     
    Šola vsako leto objavi poročilo komisije za kakovost na svoji spletni strani.
     
    Komisija za prehrano

    Tako kot v preteklosti bomo tudi v letošnjem šolskem letu zagotavljali topel obrok. Glede na socialni status družine lahko dijaki pridobijo subvencijo za malico. Za prehrano morajo starši dijake prijaviti. Za organizacijo šolske prehrane so bila izdelana pravila, ki jih je potrdil Svet zavoda.
     
    Na osnovi 5. člena Pravilnika o šolski prehrani je ravnateljica imenovala komisijo za prehrano v naslednji sestavi:

    • Martina Kralj – predstavnica zaposlenih (organizatorka šolske prehrane)
    • Helena Fortuna Jelenc – predstavnica zaposlenih, nadomestni član – Miha Cesar
    • Stanislava Hude – predstavnica zaposlenih
    • David Knez – predstavnik dijakov
    • Miha Brcar – predstavnik dijakov

    Komisija za prehrano podaja ravnateljici mnenja in predloge o šolski prehrani.  Imenovana je za obdobje štirih let.