|   DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA

Koledar dogodkov
P T S Č P S N
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
ERASMUS
PRIJATELJI - POVEZAVE

MENTORJI.SI
AGRA - kmetijsko-živilski sejem
www.facebook.com/grmnm

Nahajate se tukaj

    RAZPORED PREDMETNIH, DOPOLNILNIH, IN POPRAVNIH IZPITOV (spomladanski rok 2017)

    Četrtek, 29. 6. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet:  ANGLEŠČINA - pisno
    Nadzorni učitelj: M. Okleščen, A. Divjak
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 11.00
    Prostor:  AN1
    Predmet:  ANGLEŠČINA - ustno
    Izpitna komisija: S. Golob, R. Pirnar, A. Zoran
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 12.00
    Prostor:  SL1
    Predmet:  ANGLEŠČINA - ustno
    Izpitna komisija: Z. Cujnik, A. Divjak, A. Prem
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet: NEMŠČINA - pisno
    Nadzorni učitelj: M. Okleščen, A. Divjak
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 11.00
    Prostor:  SL1
    Predmet:  NEMŠČINA - ustno
    Izpitna komisija: N. Kirm Sovič, A. Prem, A. Divjak
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Predmet: FIZIKA - pisno
    Nadzorni učitelj: M. Okleščen, A. Divjak
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 10.30
    Prostor:  SL2
    Predmet:  FIZIKA - ustno
    Izpitna komisija: L. Novak, M. Vrečer, G. Kastelic
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 10.00
    Prostor:  ZGO
    Predmet:  EKOSISTEMI, IZVAJANJE DEJAVNOSTI V PROSTORU IN EKOREMEDIACIJE
    Izpitna komisija: H. Fortuna Jelenc, D. Drmaž Lavrič, M. Okleščen
      
    Četrtek, 29. 6. 2017, 11.00
    Prostor:  ZGO
    Modul:  TRAJNOSTNI RAZVOJ
    Izpitna komisija: M. Hrastelj, B. Turk, M. Okleščen
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 11.30
    Prostor:  ZGO
    Modul:  EKOLOŠKO KMETOVANJE
    Izpitna komisija: M. Hrastelj, B. Turk, M. Okleščen
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 12.00
    Prostor:  ZGO
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO (živinorejski del)
    Izpitna komisija: B. Turk, M. Zobec, M. Okleščen
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  PRIDELAVA KULTURNIH RASTLIN
    Izpitna komisija: A. Bartolj Bele, B. Punčuh,  Z. Cujnik
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 8.00
    Prostor:  SJV
    Modul:  VAROVANJE OKOLJA Z OSNOVAMI TRAJNOSTNEGA RAZVOJA
    Izpitna komisija: B. Punčuh,  A. Bartolj Bele, Z. Cujnik
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 8.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  UPRAVLJANJE KMETIJSKE MEHANIZACIJE
    Izpitna komisija: A. Rogelj, B. Punčuh, Z. Cujnik
     
    Četrtek, 29. 6. 2017, 7.30
    Prostor:  MA1
    Modul:  TRAJNO PECIVO
    Izpitna komisija: D. Košak, S. Hude, M. Drmaž
     
    Petek, 30. 6. 2017, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  UMETNOST
    Izpitna komisija: J. Medle, R. Kus Pisek, N. Kirm Sovič
     
    Petek, 30. 6. 2017, 8.00
    Prostor:  SJV
    Modul:  DRUŽBOSLOVJE
    Izpitna komisija: R. Kus Pisek, N. Kirm Sovič, J. Medle

    Petek, 30. 6. 2017, 10.00
    Prostor:  SJV
    Modul:  IKT IN OSNOVE POSLOVNEGA KOMUNICIRANJA
    Izpitna komisija: M. Kogovšek, N. Kirm Sovič, J. Medle
     
    Petek, 30. 6. 2017, 10.00
    Prostor:  SJV
    Modul:  OSNOVE PODJETNIŠTVA IN PRODAJE
    Izpitna komisija: M. Kogovšek, D. Francekovič, J. Medle
     
    Petek, 30. 6. 2017, 7.30
    Prostor:  MA1
    Modul:  LABORATORIJSKE VAJE
    Izpitna komisija: J. Goršin Fabjan, V. Zupančič, U. Ogrinc
     
    Petek, 30. 6. 2017, 8.00
    Prostor:  MA1
    Modul:  KEMIJA
    Izpitna komisija: M. Okleščen, V. Zupančič, U. Ogrinc
     
    Ponedeljek, 3. 7. 2017, 7.30
    Prostor:  PL12
    Predmet:  MATEMATIKA - pisno
    Nadzorni učitelj: P. Seničar, U. Mihelič
     
    Ponedeljek, 3. 7. 2017, 11.00
    Prostor:  MA2
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno
    Izpitna komisija: U. Mihelič, P. Seničar, I. Kočevar
     
    Ponedeljek, 3. 7. 2017, 11.00
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno
    Izpitna komisija: M. Vrečer, P. Franko, U. Ogrinc
     
    Ponedeljek, 3. 7. 2017, 7.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO (CPP)
    Izpitna komisija: A. Goršin, P. Kuhar, A. Zoran
     
    Ponedeljek, 3. 7. 2017, 10.00
    Prostor:  SJV
    Modul:  OSNOVE BIOTEHNOLOGIJE S PREHRANO
    Izpitna komisija: S. Hude, D. Košak, A. Zoran
     
    Torek, 4. 7. 2017, 7.30
    Prostor:  MA1
    Predmet:  MATEMATIKA – ustno
    Izpitna komisija: M. Vrečer, P. Seničar, D. Škerl
     
    Torek, 4. 7. 2017, 7.30
    Prostor: PL1
    Predmet:  SLOVENŠČINA - pisno
    Nadzorni učitelj: Z. Križman
     
    Torek, 4. 7. 2017, 10.30
    Prostor: SL2
    Predmet:  SLOVENŠČINA - ustno
    Izpitna komisija: G. Kastelic, N. Vrčko, T. Mavsar
     
    Torek, 4. 7. 2017, 7.30
    Prostor: SL1
    Modul:  BIOTEHNOLOGIJA
    Izpitna komisija: I. Kurajić, J. Goršin Fabjan, R. Pirnar
     
    Torek, 4. 7. 2017, 9.00
    Prostor:  SL1
    Modul:  NARAVOSLOVJE
    Izpitna komisija: A. Bartolj Bele, U. Ogrinc, R. Pirnar
     
    Torek, 4. 7. 2017, 7.30
    Prostor:  AN1
    Modul:  VZDRŽEVANJE IN HIGIENA DELOVNIH PROSTOROV
    Izpitna komisija: H. Košmerlj, S. Zalokar, A. Prem
     
    Torek, 4. 7. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Modul:  ZDRAVSTVENO VARSTVO DOMAČIH ŽIVALI
    Izpitna komisija: U. Trobec, B. Turk, J. Medle
     
    Torek, 4. 7. 2017, 8.00
    Prostor:  ZGO
    Modul:  PREDELAVA MLEKA
    Izpitna komisija: U. Trobec, B. Turk, J. Medle
     
    Torek, 4. 7. 2017, 8.30
    Prostor:  ZGO
    Modul:  REJA ŽIVALI
    Izpitna komisija: U. Trobec, B. Turk, J. Medle
     
    Torek, 4. 7. 2017, 7.30
    Prostor: telovadnica
    INTERESNE DEJAVNOSTI  - ŠPORTNI DAN
    Izpitna komisija: K. Teršar Zalar, A. Zoran, P. Franko
     
    Sreda, 5. 7. 2017, 7.30
    Prostor:  SL2
    Modul:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO (rastlinski del)
    Izpitna komisija: M. Hrastelj, A. Rogelj,  D. Škerl
     
    Sreda, 5. 7. 2017, 8.30
    Prostor:  SL2
    Modul:  OSNOVE UPRAVLJANJA S STROJI IN NAPRAVAMI
    Izpitna komisija: A. Rogelj, M. Hrastelj, D. Škerl
     
    Sreda, 5. 7. 2017, 7.30
    Prostor:  MA2
    Modul:  OSNOVE HORTIKULTURE
    Izpitna komisija: B. Činkole, S. Nemanič, H. Košmerlj
     
    Sreda, 5. 7. 2017, 8.00
    Prostor:  MA2
    Modul:  IZDELKI DOMAČE OBRTI
    Izpitna komisija: H. Košmerlj, S. Nemanič, B. Činkole
     
    Sreda, 5. 7. 2017, 7.30
    Prostor:  MA2
    Modul:  PRIPRAVA ŽIVIL RASTLINSKEGA IZVORA
    Izpitna komisija: H. Košmerlj, S. Nemanič, B. Činkole
     
    Sreda, 5. 7. 2017, 7.30
    Prostor:  ZGO
    Modul:  PRIDELAVA POLJŠČIN
    Izpitna komisija: P. Kuhar, D. Francekovič, P. Seničar
     
    Sreda, 5. 7. 2017, 8.00
    Prostor:  ZGO
    Modul:  VODENJE DEL NA KMETIJSKEM GOSPODARSTVU
    Izpitna komisija: D. Francekovič, P. Kuhar, P. Seničar
     
    Sreda, 5. 7. 2017, 7.30
    Prostor:  MA1
    Modul:  EKOLOŠKE ANALIZE IN MONITORING
    Izpitna komisija: M. Okleščen, V. Zupančič, U. Ogrinc
     
    Sreda, 5. 7. 2017, 9.30
    Prostor:  MA1
    Predmet:  BIOLOGIJA
    Izpitna komisija: D. Drmaž Lavrič, U. Ogrinc, V. Zupančič
     
    Četrtek, 6. 7. 2017, 9.30
    Prostor:  SJV
    Modul:  PRIPRAVA IN IZDELAVA ARANŽERSKEGA MATERIALA
    Izpitna komisija: B. Činkole, D. Francekovič, A. Bartolj Bele
     
    INTERESNE DEJAVNOSTI  in PRAKTIČNO USPOSABLJENJE Z DELOM
    Dokazila o opravljenih obveznostih oddajte do torka, 4. 7. 2017, učiteljem pri katerih niste opravili vseh obveznosti po programu.