|   DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA

Koledar dogodkov
P T S Č P S N
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
ERASMUS
PRIJATELJI - POVEZAVE

MENTORJI.SI
AGRA - kmetijsko-živilski sejem
www.facebook.com/grmnm

Nahajate se tukaj

    ​RAZPORED PREDMETNIH, DOPOLNILNIH, IN POPRAVNIH IZPITOV (spomladanski rok 2017)

    Četrtek, 1. 6. 2017, 11.05
    Prostor:  I2
    Predmet:  SLOVENŠČINA – pisno
    Nadzorni učitelj:  M. Nograšek
     
    Četrtek, 1. 6. 2017, 13.45
    Prostor:  IP
    Predmet:  SLOVENŠČINA – ustno
    Komisija: N. Vrčko, T. Mavsar, A. Divjak
     
    Četrtek, 1. 6. 2017, 13.30
    Prostor:  R1
    Modul:  PRIPRAVA ŽIVIL RASTLINSKEGA IZVORA
    Komisija: H. Košmerlj, M. Drmaž, R. Pirnar
     
    Četrtek, 1. 6. 2017, 13.30
    Prostor:  R1
    Modul:  SLADOLED
    Komisija: M. Drmaž, D. Košak, R. Pirnar
     
    Četrtek, 1. 6. 2017, 13.30
    Prostor:  R1
    Modul:  TEMELJI  ŽIVILSTVA IN PREHRANE
    Komisija: D. Košak, M. Drmaž, R. Pirnar
     
    Četrtek, 1. 6. 2017, 13.30
    Prostor:  BIF
    Modul:  BIOLOGIJA
    Komisija: H. Fortuna Jelenc, U. Ogrinc, D. Škerl
     
    Četrtek,  1. 6. 2017, 13.45
    Prostor:  telovadnica
    Modul:  ŠPORTNA VZGOJA
    Komisija: A. Zoran, D. Škerl, U. Ogrinc
     
    Petek, 1. 6. 2017, 7.00
    Prostor:  R1
    Modul:  OSNOVE PODJETNIŠTVA IN PRODAJE
    Komisija: M. Kogovšek, A. Pezdirc, N. Jarc
     
     
    Petek, 2. 6. 2017, 13.30
    Prostor:  IP
    Predmet:  KMETIJSKA PRIDELAVA IN REJA S KMETIJSKO MEHANIZACIJO
    Komisija: M. Zobec, U. Trobec, I. Kočevar
     
    Petek, 2. 6. 2017, 13.30
    Prostor:  IP
    Modul:  PREDELAVA MLEKA
    Komisija: U. Trobec, M. Zobec, I. Kočevar
     
    Petek, 2. 6. 2017, 13.30
    Prostor:  IP
    Modul:  ZDRAVSTVENO VARSTVO DOMAČIH ŽIVALI
    Komisija: U. Trobec, M. Zobec, I. Kočevar
     
    Petek, 2. 6. 2017, 13.30
    Prostor:  R1
    Modul:  PRIDELAVA KULTURNIH RASTLIN
    Komisija: A. Bartolj Bele, P. Kuhar, H. Košmerlj
     
    Petek, 2. 6. 2017, 13.30
    Prostor:  R1
    Modul:  VZDRŽEVANJE IN HIGIENA DELOVNIH PROSTOROV
    Komisija: S. Zalokar, H. Košmerlj, P. Kuhar
     
    Petek, 2. 6. 2017, 13.30
    Prostor:  R1
    Modul:  ČIŠČENJE IN UREJANJE PROSTOROV
    Komisija: S. Zalokar, H. Košmerlj, P. Kuhar
     
    Petek, 2. 6. 2017, 13.30
    Prostor:  R1
    Modul:  OSNOVE RASTLINSKE PRIDELAVE  Z VARSTVOM RASTLIN
    Komisija: P. Kuhar, S. Zalokar, H. Košmerlj
     
    INTERESNE DEJAVNOSTI  in PRAKTIČNO USPOSABLJENJE Z DELOM
    Dokazila o opravljenih obveznostih oddajte do petka, 2. 6. 2017, učiteljem pri katerih niste opravili vseh obveznosti po programu.